Zaproszenie na konferencję matematyczną OMatko

• 08 marca 2018
Zaproszenie na konferencję matematyczną OMatko

Zapraszamy studentów UKW na Ogólnopolską Matematyczną Konferencję Studentów „OMatKo!!!” To największe matematyczne wydarzenie przeznaczone dla studentów i doktorantów z całego kraju, organizowane przez matematyczne koła naukowe działające przy Politechnice Wrocławskiej.

Obok młodych matematyków, prezentujących swoje wyniki badań, na konferencji pojawi się również wielu specjalistów i przedstawicieli wiodących na rynku firm, takich jak McKinsey & Company oraz Aviva. Organizatorzy, oprócz prawdziwej matematycznej uczty, zapewniają także dobrą zabawę - m.in.: poprzez loterię łamigłówek czy wieczorną integrację. Na „OMatKo!!!” możesz zachwycić wszystkich teoretycznym lub praktycznym obliczem matematyki, wygrywając przy tym atrakcyjne nagrody - wystarczy, że wygłosisz referat albo stworzysz matematyczny plakat. Jeśli masz głowę pełną matematycznych pomysłów albo chcesz spędzić niezapomniany weekend w towarzystwie „królowej nauk”, to zapraszamy do Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej w dniach 13-15 kwietnia 2018r.

Więcej informacji oraz formularz zapisowy (zarówno dla słuchaczy, jak i referentów) znajduje się na stronie: omatko.im.pwr.wroc.pl bądź na portalu Facebook - Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów. Nie zwlekaj!

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Instytut Matematyki,

ul. Weyssenhhoffa 11, 85-072 Bydgoszcz, tel. +52 341 90 01